tel. 775 685 501
2.12. = MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA
3.12.-4.12. = PŘEDPORODNÍ KURZ
Provozujeme dětskou skupinu ŠKOLKA PARNÍČEK
Nakupujete přes internet? Stačí JEDEN KLIK.
Jsme členy Sítě pro rodinu
Poskytovatelé dotací:
 
  
       
Přihlášení k odběru novinek

Ilona Šáralová = koordinátorka školky

 

 

Miluše Nováková = pečovatelkap1200607-1

  • Absolventka rekvalifikačního kurzu v rámci rekvalifikačního programu Péče o děti pro pracovní činnost „Pečovatel/pečovatelka o děti“pochází z Vysočiny, vystudovala Obchodní akademii v Havlíčkově Brodě, absolvovala jazykové kurzy v zahraničí, v zahraničí strávila celkem 6 let a převážnou část této doby pracovala jako Au-pair, díky čemuž získala nejen jazykové znalosti (angličtiny, němčiny a holandštiny), ale především neocenitelné zkušenosti při péči o děti, po návratu ze zahraničí pracovala jako recepční v hotelu a učila děti i dospělé angličtinu a němčinu.
  • Bydlí v Lysé n.L., je maminkou chlapce a děvčete, mezi její záliby patří rodina, cestování, turistika a ve volných chvílích rekreační sport (kolo, brusle), ráda pracuje s dětmi a zajímá se také o dětskou psychologii.
  • V Rodinném centru působí již od roku 2008, ve Školce Parníček od května 2016.

 

Soňa Čadková = pečovatelka

 

 

 

 

 

 

Jana Čonková = pečovatelka

  • Pochází z Nymburka a nyní bydlí v Lysé n.L.; vystudovala Střední zdravotnickou školu v Praze, obor Všeobecná zdravotní sestra; je maminkou 2 dětí.
  • Jana má bohaté zkušenosti při práci s dětmi i s dospělými různých věkových kategorií – pracovala např. v rodině s vícerčaty či v Domě s pečovatelskou službou.
  • V Rodinném centru Parníček působí od roku 2015, ve Školce Parníček od května 2016 jako hospodářka a od října 2017 jako pečovatelka.