tel. 775 685 501
Příměstské tábory 2024

Prázdninový Benjamín

Masáže kojenců a batolat

Nová platební metoda zde

 

 

 

Psychomotorický vývoj dětí do tří let 15.4.2024

VÝROČNÍ ZPRÁVA

prohlédněte si výroční zprávu RC Parníček za rok 2022

Jsme na Facebooku
     
Nakupujete přes internet? Stačí JEDEN KLIK.
Jsme členy Sítě pro rodinu
Poskytovatelé dotací:
 
       

Jelikož jsme neziskovou organizací, jejímž hlavním cílem je poskytnout rodinám s dětmi volnočasové aktivity za rozumné ceny, snažíme se získávat finanční prostředky na chod organizace a na zajištění programu všemi možnými cestami.

Na naší plavbě nás podporují nejen naši blízcí, kamarádi i naše děti, které stále rády do RC chodí, ale také řada živnostníků z Lysé nad Labem a okolí i právnické osoby z Lysé nad Labem a okolí, bez nichž si již svojí plavbu na někdy klidných a někdy rozbouřených vodách nedovedeme představit.

Své aktivity můžeme nabízet a rozšiřovat také díky dotacím a finančním podporám, které se nám někdy více a někdy méně daří získat z rozpočtu obecního, krajského, státního či dokonce s přispěním Evropské unie.

Za všechnu podporu moc děkujeme a moc si jí vážíme. Tím nejmenším, jak se můžeme všem podporovatelům odvděčit, je, že o jejich skvělém přístupu k naší organizaci budeme informovat alespoň na našich webových stránkách. A tak jsme si dali za cíl všechny osoby, které nás podporují, uvést na našem webu, a to buď v rámci sekce Pomohli nám anebo Projekty a dotace.