tel. 775 685 501
Příměstské tábory 2024

Prázdninový Benjamín

Masáže kojenců a batolat

Nová platební metoda zde

 

 

 

Psychomotorický vývoj dětí do tří let 15.4.2024

VÝROČNÍ ZPRÁVA

prohlédněte si výroční zprávu RC Parníček za rok 2022

Jsme na Facebooku
     
Nakupujete přes internet? Stačí JEDEN KLIK.
Jsme členy Sítě pro rodinu
Poskytovatelé dotací:
 
       

Naše město Lysá nad Labem je velmi vhodné město k bydlení pro rodiny s dětmi. Školy, školky i volnočasové aktivity jsou většinou umístěné v dochozí vzdálenosti a relativně blízko u sebe, takže by se dalo říci, že není složité umožnit dítěti účast na různých volnočasových aktivitách.

Bohužel tomu tak ale není. Řada rodičů má problém vyzvednout své dítě ze školky či ze školní družiny tak, aby jej mohla na kroužek odvézt, protože řada kroužků začíná brzo odpoledne a rodiče ještě pracují.

Z tohoto důvodu se naše Rodinné centrum rozhodlo nabídnout rodičům službu VYZVEDÁVÁNÍ DĚTI ZE ŠKOLEK A ŠKOL a DOPROVOD NA JEJICH VLASTNÍ KROUŽKY anebo  DO HERNY RODINNÉHO CENTRA PARNÍČEK.

Službu nabízíme pro rodiče dětí od 3 do 10 let v čase od 11.20 do 18.00 hodin od pondělí do pátku, jednorázově i pravidelně. Zájemci se mohou hlásit průběžně.

Dítě je vyzvednuto v předem dohodnutém čase a dovedeno na zájmový kroužek do prostor, kde se zájmový kroužek koná, anebo do herny Rodinného centra Parníček, Jedličkova 1398/9, Lysá n.L. v otevírací době (Po – Čt od 14.00 do 18.00), kde se děti pod dohledem dospělé osoby zabaví do příchodu rodiče.

Touto službou chceme umožnit rodičům, aby se mohli věnovat svému zaměstnání i v době, kdy jejich dítě navštěvuje nějaký kroužek, a nemuseli ze zaměstnání odcházet předčasně kvůli převedení dítěte na volnočasovou aktivitu.

 

CENA:
– 30,- Kč / 1 převod do Rodinného centra Parníček anebo na kroužek v rámci Lysé n.L. (do ZUŠ či jiného zařízení); POZOR nepřevádíme do Litole, resp. za nádraží;
– v případě, že dítě bude následně trávit svůj čas v herně RC Parníček, bude za pobyt v herně účtována cena 30 Kč / každou započatou hodinu

 

Pro další informace a přihlášení kontaktuje koordinátora:
Petra Hercíková
tel. 730 772 133
– e-mail: prevody(zavináč)rcparnicek.cz

 

Přihláška a podmínky pro poskytování služby „Převod dítěte“ ke stažení ZDE:
 
ve formátu .doc
ve formátu .pdf