tel. 775 685 501
ZÁPIS do ŠKOLKY PARNÍČEK
Zápis do dětské skupiny Školka Parníček na šk. rok 2019/2020 proběhne v pondělí 10.6.2019 od 16 do 18 hodin v prostorách Školky Parníček na adrese Jedličkova 1398/9, Lysá n.L
16.6.2019-POHÁDKOVÁ CESTA
16.6.2019 – KONCERT kapely KLASICKEJ POSTUP
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
Provozujeme dětskou skupinu ŠKOLKA PARNÍČEK
Jsme na Facebooku
     
Nakupujete přes internet? Stačí JEDEN KLIK.
Jsme členy Sítě pro rodinu
Poskytovatelé dotací:
 
  
       
Přihlášení k odběru novinek

Jelikož jsme neziskovou organizací, jejímž hlavním cílem je poskytnout rodinám s dětmi volnočasové aktivity za rozumné ceny, snažíme se získávat finanční prostředky na chod organizace a na zajištění programu všemi možnými cestami.

Na naší plavbě nás podporují nejen naši blízcí, kamarádi i naše děti, které stále rády do MC chodí, ale také řada živnostníků z Lysé nad Labem a okolí i právnické osoby z Lysé nad Labem a okolí, bez nichž si již svojí plavbu na někdy klidných a někdy rozbouřených vodách nedovedeme představit.

Své aktivity můžeme nabízet a rozšiřovat také díky dotacím a finančním podporám, které se nám někdy více a někdy méně daří získat z rozpočtu obecního, krajského, státního či dokonce s přispěním Evropské unie.

Za všechnu podporu moc děkujeme a moc si jí vážíme. Tím nejmenším, jak se můžeme všem podporovatelům odvděčit, je, že o jejich skvělém přístupu k naší organizaci budeme informovat alespoň na našich webových stránkách. A tak jsme si dali za cíl všechny osoby, které nás podporují, uvést na našem novém pěkném webu, a to buď v rámci sekce Pomohli nám anebo Projekty a dotace.