tel. 775 685 501
BÁZÁREK SE KONÁ V KVĚTNU
CHI-TONING od května již 3x týdně
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
VÝROČNÍ ZPRÁVA

prohlédněte si výroční zprávu RC Parníček za rok 2018

Provozujeme dětskou skupinu ŠKOLKA PARNÍČEK
Jsme na Facebooku
     
Nakupujete přes internet? Stačí JEDEN KLIK.
Jsme členy Sítě pro rodinu
Poskytovatelé dotací:
 
  
       
Přihlášení k odběru novinek

Princip je jednoduchý a hlavně nic Vás nestojí (nepočítáme-li pár kliků 🙂 , což je vlastně posilování prstů).

 

Jsou 2 způsoby, jak lze pomoci:
1. Na webových stránkách www.givt.cz si naleznete POMOCNÍKA (my jsme mu familiárně začali říkat Pomocníček), kterého si přidáte do prohlížeče. Jakmile budete chtít nakoupit na e-shopu, který je do projektu zařazený, pomocníček Vás sám upozorní, že můžete svým nákupem podpořit neziskovou organizaci, tedy nás. Následně normálně pokračujete v nákupu.
2. Pokud nemáte do Vašeho prohlížeče pomocníčka přidaného, je potřeba e-shopy navštěvovat vždy přes webové stránky www.givt.cz. To se nám zdá trochu nepohodlné, často se na to zapomíná … ale i to je cesta, jak nás samozřejmě podpořit.

 

Zkusíte to? Nebudete Vás to stát ani korunu navíc, ale nám to moc pomůže. Ani koruna od Vás nepřijde nazmar, vždy je potřeba něco vylepšovat a zlepšovat.

 

 

A co je vlastně GIVT?

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a GIVT z vašeho nákupu zasílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Zvolte si svůj oblíbený sportovní klub, kulturní organizaci, charitu nebo zájmovou skupinu. Vyberte si na našich stránkách internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace!

Odkud se berou peníze na podporu?

Je to jednoduché. Internetové obchody nám platí za každý nákup zákazníka, kterého k němu přivedeme přes webovou stránku GIVT. 50 % a více z této sumy posíláme na podporu vámi zvolené organizace.